HSI INFO newsletter 5/2017
INFO NEWSLETTER
Číslo 05 | Září 2017 
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
HLAVNÍ TÉMA
Upgrade GISu pro společnost ČEZ
Na konci července byl nasazen do produkčního prostředí upgrade rozsáhlého Geografického informačního systému společnosti ČEZ. Projekt, jehož dodavatelem jsou firmy HSI, spol. s r.o., člen skupiny Unicorn, a itelligence, a.s., řeší technologický update systému včetně zcela nové koncepce lehkých klientů. V současné době následuje poslední etapa projektu – rozšířená podpora, jejímž cílem je stabilizace řešení.
Jak automaticky komunikovat s vlastníky pozemků při projektování stavby? To si v pilotním provozu otestovala projekční a inženýrská společnost Metroprojekt Praha díky informačnímu systému od HSI.
Zrychlili jsme odezvy GISu ve VSD
Rozvoj geografického informačního systému ve společnosti Východoslovenská distribučná, a.s. úspěšně pokračuje. Pomocí konfigurace vybraných parametrů se podařilo zlepšit odezvy v některých případech až o 50%.
Přijďte se inspirovat a dovědět se novinky z oblasti správy majetku! Seminář je určen především pro facility managery, provozní a technické ředitele, v jejichž kompetenci je efektivní péče o rozsáhlý majetek, sledování nákladů na údržbu i kontrola procesů spojených s obnovou majetku. Rádi Vás uvidíme v úterý 24. října 2017 v Průhonicích. Přihlaste se ještě dnes!
Jakou zvolit metodu pro sběr dat z měřidel? A jak tato data následně vyhodnocovat, abychom snížili náklady, které za odebrané energie vynakládáme? Lze pomocí správně vybraného nástroje rychle reagovat na havarijní stavy způsobené zvýšeným únikem? Více se dozvíte v článku od Jakuba Hradila v časopise IT Systems .
16. - 18. 10.

ŠKOLENÍ
 24. 10.       

Seminář Efektivní správa majetku                                                   
SEMINÁŘ
15. - 16. 11.

KONFERENCE
  HSI, spol. s r. o.
  Člen skupiny Unicorn
  Olšanská 2643/1a
  130 80 Praha 3
  +420 224 809 511
  Tento email byl odeslán na adresu martina.cemusova@unicorn.com.
  Odesilatelem je HSI, spol. s r.o., info@hsi.cz
  Z odběru se můžete odhlásit.


  S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing
  Antispam pravidla


  tiny image